13-12-2008: Nieuwe Mepac KB2 klembeugel

 

 

                                                                                                        

 

 

De KB2 klembeugel is de nieuwste innovatie van Mepac. In samenspraak met gebruikers zijn de eigenschappen waaraan een klembeugel zou moeten voldoen op een rijtje gezet.

Een overzicht van de sterke eigenschappen van de nieuwste loot aan onze klembeugelboom:

De Beugel

Door de afgeschuinde randen laat een buis zich gemakkelijk in de beugel drukken. De hoge klemkracht van de beugel zorgt dat een buis nauwelijks loskomt, wat weer handig is bij het trekken van draden. De beugel kan ook buiten gebruikt worden omdat het gemaakt is van slagvast ABS, een halogeenvrij materiaal dat speciaal is behandeld met UV-stabilisator.

Maatvoering

De maatvoering van de buisafstand is afgestemd op de bekende lasdozen en meterkasten van ABB en Attema. De kleine marges voor 16 en 19 mm buis zorgen ervoor dat de buis ook zonder buigveer of verzetjes netjes aansluit. Bij koppeling van meerdere beugels wordt een mooie rail gevormd voor boven de meterkast.

Bevestiging

Bevestiging is mogelijk met een schroef. Omdat onder het schroefgat een geleidehuls is aangebracht, zal een schroef met verzonken kop nooit "doorschieten". Het ovale gat geeft verstelmogelijkheid bij het oplijnen. De beugel is schietbaar met de Pulsa schiethamers van Spit. De beugel is eenvoudig op de neuskegel te klemmen, zodat de schiethamer met twee handen te bedienen is en dus veilig in het gebruik.

Snelplug

Een andere bevestigingsmogelijkheid is middels de apart te verkrijgen snelplug. Deze klikt eenvoudig aan de beugel en is verstelbaar over ruim 5 mm. Handig bij moeilijk te boren steensoorten. De plug klikt aan de binnenzijde vast zodat hij mooi is weggewerkt. Ook na montage is de beugel eenvoudig met een schroevendraaier te verwijderen. De plug is ook in diepte verstelbaar. Bij zachte steensoorten of een afdeklaag op het beton heeft hij voldoende diepte om goed te borgen. Er zijn geen aparte pluggen nodig voor verschillende toepassingen en dus geen onnodige voorraad.

Deze nieuwe klembeugel is toegevoegd aan ons assortiment, klik op onderstaade link om direct naar de productpagina te gaan: 

Mepac Klembeugels

Voor meer informatie kunt u met ons contact opnemen, telefoonnummer (0511) 54 39 21.
Of via het contactformulier.

Met vriendelijke groet,

A. Reinders