Algemeen

Elektrobode compleet gerestyled en vernieuwd

18 september 2015

Hij staat alweer een paar weken online; Onze compleet vernieuwde webwinkel. En nu is het moment gekomen om daar ook op deze plek aandacht aan te besteden. Alle kinderziektes zijn verholpen en we zijn blij met het resultaat. Hopelijk u ook, want daar draait het natuurlijk om. We hebben veel tijd gestoken in het optimaliseren van de gebruiksvriendelijkheid van de webwinkel en de vindbaarheid van onze producten. Hieronder leest u meer over de belangrijkste veranderingen.


De looks


Naamloos1Wat als eerste opvalt als u de nieuwe website bekijkt, is het uiterlijk. De lay-out is volledig aangepast. Door het gebruik van veel witruimte en het weglaten van veel extra kleuren is de webshop frisser en overzichtelijker geworden. Daarnaast hebben we gebruik gemaakt van een groter lettertype en grotere afbeeldingen. Hiermee hopen we dat de leesbaarheid van onze website is verhoogd.


iPhone6_#2Tablet en mobiel


Voorheen was onze website niet optimaal geschikt voor het gebruik bij een mobiele telefoon of een tablet. Nu wordt de website geschaald op basis van de schermgrootte van de gebruiker. Hierdoor is de gebruikerservaring van onze ‘mobiele bezoekers’ enorm verbeterd.


kaartenbak

Indeling


Ons assortiment is omvangrijk. We hebben daarom veel tijd gestoken in de indeling van de verschillende productgroepen. Binnen de verschillende categorieën hebben we een voorselectie gemaakt van productgroepen die veel worden toegepast. Zoekt u een meer specifiek elektrotechnisch product, dan kunt u binnen een categorie klikken op de afbeelding met de ‘kaartenbak’. Hierin vindt u alle materialen die betrekking hebben op deze categorie. Via de uitgebreide filters kunt u heel specifiek naar het juiste product zoeken.

categorieen

Filteren


Binnen onze productgroepen heeft u nu ook de mogelijkheid om te filteren. Filteren kan bijvoorbeeld op subcategorie, op merk of serie. Hierdoor selecteert u sneller het juiste product.


Quickview en vergelijken


Door middel van de nieuwe quickview functie kunt u op dezelfde pagina blijven en toch meer productinformatie van een artikel opvragen. Ook vindt u in dezelfde balk een vergelijk knop. Zo ziet u in 1 overzicht waarin de producten van elkaar verschillen en kunt u sneller beslissen welk artikel voor uw toepassing het meest geschikt is. U kunt meerdere producten met elkaar vergelijken. Binnen de vergelijk functie is ook een zoekfunctie verwerkt, zodat u eenvoudig op een specificatie kunt selecteren.

quickview


winkelmailWinkelwagen e-mailen


Wilt u op een later moment over uw bestelling beslissen? Of is iemand anders verantwoordelijk voor de betaling? Wenst u een controle door één van onze medewerkers of een installateur? Maak dan gebruik van onze functie "Winkelwagen e-mailen". U ontvangt dan per e-mail een link waarmee u, of iemand anders, de winkelwagen eenvoudig opnieuw kan vullen.Voorraad


voorraadstatusPer product is inzichtelijk wat de voorraadstatus is. Klik hiervoor op de knop ‘voorraad bekijken". We hebben in het overzicht van producten ook de filter "Normaal op voorraad" toegevoegd. Hiermee bedoelen we courante producten die vrijwel altijd uit voorraad leverbaar zijn. Wilt u het zeker weten? Dan is de knop "voorraad bekijken" leidend. Voorraadproducten kunnen we binnen twee werkdagen laten bezorgen.gerelateerd

Gerelateerde artikelen


Verwante artikelen bekijken? Dat is mogelijk. Als u naar een product pagina gaat, vindt u onder aan de pagina het kopje "Gerelateerde producten". Onder dit kopje staan verschillende producten die gerelateerd zijn aan het product wat u op dat moment bekijkt.
Bekijkt u bijvoorbeeld een afdekraam van het merk Busch-Jaeger, dan verschijnen er onder aan de pagina enkele basisproducten die specifiek bij dit product horen.


Ontwikkeling


Onze website is nog niet af. We zullen blijven kijken en onderzoeken waar we de gebruiksvriendelijkheid kunnen verbeteren. Wellicht heeft u een goed idee die u met ons wilt delen. Wat voor ons erg logisch is, kan voor u als gebruiker heel anders uitpakken. Feedback en input van onze bezoekers zijn daarom van grote waarde en ontvangen we graag. Via onze contactpagina vindt u de verschillende manieren waarop u ons kunt bereiken.

Ook interessant

ICS-2000 Internet Control Station; Alles in en rondom je huis centraal bedienen

KlikAanKlikUit staat bekend om haar streven naar uiterst comfort. Met het ICS-2000 Internet Control Station verleggen zij hun grenzen. Bedien met dit domotica product al je ve...
Lees meer

Levertijden rondom het Pinksterweekend 2019

Het Pinksterweekend staat weer voor de deur. Lees hier wat dit betekent voor het verwerken van onze bestellingen. Alvast een fijn Pinksterweekend gewenst!
Lees meer

Fijne paasdagen

Paasmaandag geniet ons team van een extra welverdiend dagje vrij. Dit heeft invloed op het verwerken van de bestellingen. In dit blogbericht zetten we het graag helder voor je...
Lees meer

Schakelmateriaal: wit, maar toch anders

Schakelmateriaal komt voor in veel verschillende kleuren en vormen. Al jaren is de kleur wit het meest populair. Het juiste witte schakelmateriaal bestellen lijkt eenvoudig, m...
Lees meer

Geen aarde in wandcontactdoos. Wat nu?

Geaarde stopcontacten zijn belangrijk voor de veiligheid in de woning. Indien er bijvoorbeeld slijtage aan de bedrading van een apparaat met een metalen behuizing (bijvoorbeel...
Lees meer

Plexo weerbestendig schakelmateriaal van Legrand

Maak kennis met de Plexo schakelmaterialen serie van Legrand. Dit schakelmateriaal is met haar beschermingsgraad IP55 bestand tegen weer en wind. Daarnaast is het Plexo schake...
Lees meer

Ledlamp: Zo kies je de juiste

Met led verlichting draag je niet alleen bij aan een beter milieu, ook bespaar je hiermee op je energie rekening. Steeds meer wordt er gebruik gemaakt van led verlichting, maa...
Lees meer

Hager Tehalit BA7 bedradingskanalen: Overzichtelijk en veilig bedraden

Met een bedradingskoker zorg je voor een nette, veilige en overzichtelijke installatie door de bedrading ordelijk te verwerken bij je verdeler. De bedradingskokers uit de BA7...
Lees meer

Installatiedozen voor ieder elektra project

Een installatiedoos heb je in diverse varianten voor verschillende toepassingen. Zo heb je bijvoorbeeld kabeldozen, lasdozen en hollewanddozen. In dit blogbericht geven we een...
Lees meer

Busch-Wächter® 220 MasterLINE voor een veilig gevoel

Maak kennis met deze prachtige en stijlvolle bewegingsschakelaar van Busch Jaeger, de Busch-Wächter® 220 MasterLINE. Naast een goeie look is deze Busch-Wächter®-schakelaar ook...
Lees meer

Orderverwerking rondom Kerst en Oud & Nieuw 2018-2019

In 2019 staan we graag weer vol energie voor u klaar. Ons team heeft daarom rondom de feestdagen verlof. Dit betekent dat er vanaf 22 december t/m 1 januari geen support is vi...
Lees meer
Ga naar alle berichten Laad meer blogs