Algemeen

Elektrobode-Account | Je eigen plek

21 juli 2016
Steeds vaker kregen we van onze klanten de vraag of er ook een mogelijkheid was om een account aan te maken. Ook wij zien de voordelen in van de mogelijkheid tot het aanmaken van een account en zijn daarom achter de schermen al een tijdje bezig geweest dit te realiseren. Sinds een aantal dagen heb je bij ons nu je eigen plek binnen onze webshop. Hier heb je o.a. inzicht in je bestelhistorie, facturen en je gegevens. We hopen dat dit ervoor zorgt dat je meer gemak zult ervaren bij het bestellen en afrekenen van je elektrotechnische materialen.

  • Je bestelhistorie inkijken
  • Facturen downloaden
  • Zelf je gegevens beheren
  • Snel en gemakkelijk (opnieuw) bestellen
  • Je winkelwagen bewaren en/of mailen

Het Elektrobode account in vogelvlucht

We willen je graag kennis laten maken met het account, dus laten we je in dit blog de verschillende functies en mogelijkheden zien.

Account aanmaken en inloggen

Het aanmaken en inloggen in je account kan op twee plekken in onze webwinkel. Je kan dit op ieder gewenst moment doen via de knop 'Inloggen' in de rechter bovenhoek op iedere pagina.

Inloggen

Heb je al wel je winkelwagen gevuld en ben je nog niet ingelogd? Geen probleem, voordat je verdergaat met afrekenen heb je nog de mogelijkheid om in te loggen of een account aan te maken. Wil je liever zonder account bestellen? Uiteraard is dat ook mogelijk.

Inloggen bij bestellen

Dashboard

Wanneer je bent ingelogd kom je eerst terecht op het 'Dashboard'. Op deze pagina krijg je een kort overzicht te zien van je gegevens. Zo worden hier de laatste 5 bestellingen bij Elektrobode.nl getoond, heb je inzicht in statistieken en worden je persoonlijke gegevens getoond.

Dashboard

Mijn bestellingen

In 'Mijn bestellingen' zie je in 1 oogopslag alle bestellingen die je eerder via jouw e-mailadres bij ons hebt geplaatst. Hier kun je alle details van je bestelling inkijken, een factuur downloaden of een order opnieuw plaatsen. Wanneer je vragen hebt over een bestelling kun je hier eenvoudig het bestelnummer raadplegen en contact opnemen met onze klantenservice.

Mijn bestellingen

Mijn gegevens

Je gegevens kun je inkijken en beheren in het tabblad 'Mijn gegevens'. Naast het beheren van je accountgegevens en het factuuradres, kun je ook extra afleveradressen toevoegen. Handig als je pakket bij iemand anders of op een andere plek bezorgd moet worden.

Mijn gegevens

Mijn winkelwagens

Wil je op een later moment over je aankoop beslissen? Sla dan je winkelwagen op in je account. In het tabblad 'Mijn winkelwagens' vind je al jouw opgeslagen winkelwagens. Vanuit hier kun je eenvoudig één of meerdere winkelwagens afrekenen. Heb je vragen over jouw winkelwagen? Dan kun je deze naar ons mailen. Wij kunnen je dan verder helpen door bijvoorbeeld te checken of je de juiste producten hebt geselecteerd, of producten bij elkaar horen of dat er niks ontbreekt. Handig toch?

Mijn winkelwagens

Wat vind je ervan?

Wij zijn in ieder geval heel blij dat we je de mogelijkheid kunnen bieden om een account aan te maken. In de toekomst willen we het account met zo veel mogelijk handige functies uitbreiden, om het bezoek aan onze webshop nog gebruiksvriendelijker te maken. We hopen dat jij tevreden zal zijn met jouw eigen account en we wensen jou er alvast veel plezier mee!

Ook interessant

ICS-2000 Internet Control Station; Alles in en rondom je huis centraal bedienen

KlikAanKlikUit staat bekend om haar streven naar uiterst comfort. Met het ICS-2000 Internet Control Station verleggen zij hun grenzen. Bedien met dit domotica product al je ve...
Lees meer

Levertijden rondom het Pinksterweekend 2019

Het Pinksterweekend staat weer voor de deur. Lees hier wat dit betekent voor het verwerken van onze bestellingen. Alvast een fijn Pinksterweekend gewenst!
Lees meer

Fijne paasdagen

Paasmaandag geniet ons team van een extra welverdiend dagje vrij. Dit heeft invloed op het verwerken van de bestellingen. In dit blogbericht zetten we het graag helder voor je...
Lees meer

Schakelmateriaal: wit, maar toch anders

Schakelmateriaal komt voor in veel verschillende kleuren en vormen. Al jaren is de kleur wit het meest populair. Het juiste witte schakelmateriaal bestellen lijkt eenvoudig, m...
Lees meer

Geen aarde in wandcontactdoos. Wat nu?

Geaarde stopcontacten zijn belangrijk voor de veiligheid in de woning. Indien er bijvoorbeeld slijtage aan de bedrading van een apparaat met een metalen behuizing (bijvoorbeel...
Lees meer

Plexo weerbestendig schakelmateriaal van Legrand

Maak kennis met de Plexo schakelmaterialen serie van Legrand. Dit schakelmateriaal is met haar beschermingsgraad IP55 bestand tegen weer en wind. Daarnaast is het Plexo schake...
Lees meer

Ledlamp: Zo kies je de juiste

Met led verlichting draag je niet alleen bij aan een beter milieu, ook bespaar je hiermee op je energie rekening. Steeds meer wordt er gebruik gemaakt van led verlichting, maa...
Lees meer

Hager Tehalit BA7 bedradingskanalen: Overzichtelijk en veilig bedraden

Met een bedradingskoker zorg je voor een nette, veilige en overzichtelijke installatie door de bedrading ordelijk te verwerken bij je verdeler. De bedradingskokers uit de BA7...
Lees meer

Installatiedozen voor ieder elektra project

Een installatiedoos heb je in diverse varianten voor verschillende toepassingen. Zo heb je bijvoorbeeld kabeldozen, lasdozen en hollewanddozen. In dit blogbericht geven we een...
Lees meer

Busch-Wächter® 220 MasterLINE voor een veilig gevoel

Maak kennis met deze prachtige en stijlvolle bewegingsschakelaar van Busch Jaeger, de Busch-Wächter® 220 MasterLINE. Naast een goeie look is deze Busch-Wächter®-schakelaar ook...
Lees meer

Orderverwerking rondom Kerst en Oud & Nieuw 2018-2019

In 2019 staan we graag weer vol energie voor u klaar. Ons team heeft daarom rondom de feestdagen verlof. Dit betekent dat er vanaf 22 december t/m 1 januari geen support is vi...
Lees meer
Ga naar alle berichten Laad meer blogs