Lexcom producten

Lexcom
1 / 3 Volgende
Lexcom Kabelstripper

Artikelnummer: 20525892

Fabrikantnummer: VDIR580021

EAN: 3606480186127

Lexcom kabelmantelstripper

Lexcom Telefoonmod.T100 8P par

Artikelnummer: 20521244

Fabrikantnummer: VDIR626100

EAN: 3606480186486

Lexcom nevenapparaat communicatietechniek

Lexcom Schneider Electric connector S one RJ45 cat6 utp1

Artikelnummer: 20504529

Fabrikantnummer: VDIB17716U12

EAN: 3606480384721

Lexcom modulaire connector

Lexcom Schneider Electric connector S one RJ45 cat6a STP2

Artikelnummer: 20504527

Fabrikantnummer: VDIB1771XB96

EAN: 3606480384790

Lexcom modulaire connector

Lexcom Schneider Electric connector S one RJ45 cat6 utp2

Artikelnummer: 20504528

Fabrikantnummer: VDIB17716U96

EAN: 3606480384738

Lexcom modulaire connector

Lexcom Schneider Electric patchkabel U/utp cat5e 155MHZ 3M

Artikelnummer: 11574808

Fabrikantnummer: VDIP181546030

EAN: 3606480448829

Lexcom patchkabel twisted pair

Lexcom Schneider Electric patchkabel U/utp cat5e 155MHZ 10M

Artikelnummer: 11720107

Fabrikantnummer: VDIP181546100

EAN: 3606480448843

Lexcom patchkabel twisted pair

Lexcom Schneider Electric patchkabel U/utp cat5e 155MHZ 2M

Artikelnummer: 11574805

Fabrikantnummer: VDIP181546020

EAN: 3606480448812

Lexcom patchkabel twisted pair

Lexcom Schneider Electric performance WB kabel S-FTP box 120M

Artikelnummer: 10310860

Fabrikantnummer: VDIR534810

EAN: 3606480150975

Lexcom computerdatakabel, afscherming S/FTP

Lexcom Schneider Electric performance WB kabel S-FTP haspel 300M

Artikelnummer: 10315615

Fabrikantnummer: VDIR534830

EAN: 3606480185953

Lexcom computerdatakabel

Lexcom Patchkabel Fo om3 50/125 SCD LC LSZH 1M

Artikelnummer: 11574868

Fabrikantnummer: VDIP543351

EAN: 3606480449482

Lexcom patchkabel glasvezel, lengte 1m, type vezel multimode 50/125, categorie OM3, 2 vezels, kabeltype duplex, connectortype uiteinde 1 SC-duplex, connectortype uiteinde 2 LC-duplex, mantel turkoois,

Lexcom Patchkabel fo os2 9/125 SCD LC LSZ 1M

Artikelnummer: 20480943

Fabrikantnummer: VDIP545351

EAN: 3606480449642

Lexcom patchkabel glasvezel

Lexcom Patchkabel fo om2 50/125 SCD SCD LSZ 2M

Artikelnummer: 20480946

Fabrikantnummer: VDIP542332

EAN: 3606480449338

Lexcom patchkabel glasvezel

Lexcom Kab. I/O TB om2 50/125 6fo 525M LSZH

Artikelnummer: 11574700

Fabrikantnummer: VDIC42206T

EAN: 3606480176661

Lexcom glasvezelkabel

Lexcom Performance gereedschapski

Artikelnummer: 10359514

Fabrikantnummer: VDIR580020

EAN: 3606480186110

Lexcom gereedschapset

Lexcom Schneider Electric kabel S-FTP lsfroh 300M

Artikelnummer: 10307290

Fabrikantnummer: VDIR634130

EAN: 3606480186615

Lexcom computerdatakabel, afscherming S/FTP

Lexcom Schneider Electric home kabel S/FTP500

Artikelnummer: 20367738

Fabrikantnummer: VDIR634150

EAN: 3606480186622

Lexcom computerdatakabel, afscherming S/FTP

Lexcom Schneider Electric patchkabel F/utp cat6 300MHZ 0.5M

Artikelnummer: 12252985

Fabrikantnummer: VDIP184646005

EAN: 3606480449017

Lexcom patchkabel twisted pair, lengte 0.5m, kabeltype F / UTP, categorie 6, connectortype uiteinde 1 RJ45 8(8), connectortype uiteinde 2 RJ45 8(8), mantel grijs, knikbeschermingstule gespoten, borghe

Lexcom Schneider Electric patchkabel F/utp cat6 300MHZ 2M

Artikelnummer: 12128086

Fabrikantnummer: VDIP184646020

EAN: 3606480449031

Lexcom patchkabel twisted pair, lengte 2m, kabeltype F / UTP, categorie 6, connectortype uiteinde 1 RJ45 8(8), connectortype uiteinde 2 RJ45 8(8), mantel grijs, knikbeschermingstule gespoten, borghend

Lexcom Schneider Electric patchkabel S/FTP cat6a 550MHZ 3M

Artikelnummer: 11574856

Fabrikantnummer: VDIP185X46030

EAN: 3606480449093

Lexcom patchkabel twisted pair

1 / 3 Volgende