ABB LASTSCHAK OT200KFCC6T - 1SCA022260R5530
Artikelnummer: 21487008 | Fabrikantnummer: 1SCA022260R5530 | EAN: 6417019115948
Omschrijving
Abb SwitchLine lastschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022260R5530. Het EAN nummer is 6417019115948. Het interne artikelnummer is 21487008.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Enclosed Switches
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 6 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 200 A |
| Diepte | 250 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Hoogte | 760 mm |
| Breedte | 560 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 110 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 110 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 8 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 200 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product