Abb Verzamelrail voor S9 en DS9 serie 1 fase, 12 modules (1 fase) - 2CSL910001R1012
Artikelnummer: 10553893 | Fabrikantnummer: 2CSL910001R1012 | EAN: 8012542047650
Het productnummer van de fabrikant is 2CSL910001R1012. Het EAN nummer is 8012542047650. Het interne artikelnummer is 10553893.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal fasen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Aantal polen | 12 |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Lengte | 187.6 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Geschikt voor aantal apparaten | 12 |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 10553893
Fabrikantnummer: 2CSL910001R1012