Eaton Din modulair aansluitklem stroomrail 25MM² 0-0MM - 264936
Artikelnummer: 20466892 | Fabrikantnummer: 264936 | EAN: 4015082649364
Het productnummer van de fabrikant is 264936. Het EAN nummer is 4015082649364. Het interne artikelnummer is 20466892.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 25 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 80 A |
| Breedte klem | 17.5 mm |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Artikelnummer: 20466892
Fabrikantnummer: 264936