Eaton EVMAF332A - EVMAF332A
Artikelnummer: 26702487 | Fabrikantnummer: EVMAF332A | EAN: 3553340696978
Omschrijving
Voedings verdeeleenheid PDU G4 MA 0U 309 32A 3P 12xC13,12xC39
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EVMAF332A. Het EAN nummer is 3553340696978. Het interne artikelnummer is 26702487.
| Klasse |
Power distribution unit (PDU)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PDU G4
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 52 mm |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Met display | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Kabellengte | 3 m |
| Schakelbaar | Ja |
| Ampèremeter | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Aantal C13 contactdozen | 12 |
| SNMP | Ja |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 53 mm |
| Aantal USB aansluitingen | 2 |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 12 |
| Stuurfunctie | Ja |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Uitlezing | Op afstand |
| Lengte | 1730 mm |
| Aantal C19 contactdozen | 12 |
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | Metrisch |
| Met meter | Ja |
| Aantal RJ45 aansluitingen | 2 |
| Montagemaat | 52 mm |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
| Diepte | 1730 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product