Eaton Systeem 55 aardlekautomaat 4P 16a 0,03a B - 1742431
Artikelnummer: 11053867 | Fabrikantnummer: 1742431 | EAN: 8711426634923
Het productnummer van de fabrikant is 1742431. Het EAN nummer is 8711426634923. Het interne artikelnummer is 11053867.
Eaton Systeem 55, aardlekautomaat FLEX
- Aantal polen: 3P+N
- Nominale stroom: 16 A
- Karakteristiek: B
- Aanspreekstroom: 30 mA
- Breedte: 74 mm
- Type: mRB6-16-3N-B-003-A-FL
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Type lekstroom | A |
| Nom. afschakelvermogen EN 60898 | 6 kA |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 0 kA |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Stootspanningsvastheid | 6 kA |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Categorieën |
3 fase
Aardlekautomaat Componenten Groepenkasten |
Eaton Groepenkast systeem 55, leeg
Artikelnummer: 12946714
Fabrikantnummer: 1966003
Eaton Lastscheider 2P 40a flex
Artikelnummer: 12946348
Fabrikantnummer: 1742150