Eaton Dilm magneetschakelaar ac 5,5KW 12a ac3 schroefaansluiting 3cont - 276862
Artikelnummer: 20376256 | Fabrikantnummer: 276862 | EAN: 4015082768621
Omschrijving
Eaton Industries DILM magneetschakelaar, (bxhxd) 45x68x75mm, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 7.4kW, 1 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 110V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 120V,
Het productnummer van de fabrikant is 276862. Het EAN nummer is 4015082768621. Het interne artikelnummer is 20376256.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, Toepassing: Magneetschakelaar voor motoren, Magneetschakelaars tot 170 A, 3-polig, Gebruikscategorie: AC-1: Niet inductieve of zwak inductieve belasting, weerstandsoven, AC-3: kooiankermotor: aanlopen, uitschakelen tijdens draaien, AC-4: kooiankermotor: aanlopen, tegenstroomremmen, omkeren, tippen, Aansluittechniek: Schroefklemmen, Aanwijzingen: Geschikt ook voor motoren uit de efficiencyklasse IE3., IE3-apparaten zijn met het logo op de verpakking gemarkeerd., polen: 3-polig, nom. bedrijfsstroom AC-3 380 V 400 V: Ie= 12 A, nom. bedrijfsstroom AC-1 Thermische nominaal stroom, 3-polig, 50 - 60 Hz open bij 40 °C: Ith =Ie= 22 A, in kast: Ith= 18 A, nom. bedrijfsstroom AC-1 Thermische nominaal stroom 1-polig open: Ith= 50 A, in kast: Ith= 45 A, max. nom. vermogen draaistroommotoren 50 - 60 Hz AC-3 220 V230 V: P= 3.5 kW, 380 V 400 V: P= 5.5 kW, 660 V690 V: P= 6.5 kW, max. nom. vermogen draaistroommotoren 50 - 60 Hz AC-4 220 V230 V: P= 2 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, 660 V690 V: P= 4.4 kW, Combineerbaar met hulpcontactblok: DILA-XHI(V).., Contacten V = verbreekcontact: 1 V, Aanwijzingen: Contactbezetting conform EN 50012., met Spiegel-contact., Stroomtype AC/DC: wisselstroombekrachtiging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 7 A |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 3 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 7.4 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 5,5KW 12a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20376256
Fabrikantnummer: 276862