Eaton Xenergy componenten uitbouw kast bevestigingsset H150MM B100MM D20MM - 144025
Artikelnummer: 10374586 | Fabrikantnummer: 144025 | EAN: 4015081405596
Het productnummer van de fabrikant is 144025. Het EAN nummer is 4015081405596. Het interne artikelnummer is 10374586.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 100 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Max. belastbaarheid | 0 kg |
| Model | Bevestigingsset |
| Categorieën | Groepenkasten |
Artikelnummer: 10374586
Fabrikantnummer: 144025