Eaton Kamrail evg 4P incl.N 63a 10 MM2 vork lengte 210 MM - 215643
Artikelnummer: 11160661 | Fabrikantnummer: 215643 | EAN: 9010238140325
Het productnummer van de fabrikant is 215643. Het EAN nummer is 9010238140325. Het interne artikelnummer is 11160661.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 210 mm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal polen | 4 |
| Kleur | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 3 |
| Aantal fasen | 4 |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0 kA |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 0 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 500 V |
| In te korten op maat | Nee |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 11160661
Fabrikantnummer: 215643