Eaton Schild nood-uit geel D=90MM 4-talig de en FR it - 216465
Artikelnummer: 11159845 | Fabrikantnummer: 216465 | EAN: 4015082164652
Het productnummer van de fabrikant is 216465. Het EAN nummer is 4015082164652. Het interne artikelnummer is 11159845.
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Geel |
| Hoogte | 1 mm |
| Opdruk ISO symbolen | Geen |
| Letterlijke opdruk | Overig |
| Taal van de opdruk | Meerdere |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Artikelnummer: 11159845
Fabrikantnummer: 216465