Eaton Schild nood-uit geel hxb=50x33mm emergency stop - 216472
Artikelnummer: 11159860 | Fabrikantnummer: 216472 | EAN: 4015082164720
Het productnummer van de fabrikant is 216472. Het EAN nummer is 4015082164720. Het interne artikelnummer is 11159860.
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Geel |
| Hoogte | 1 mm |
| Opdruk ISO symbolen | Geen |
| Letterlijke opdruk | Overig |
| Taal van de opdruk | Engels |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Artikelnummer: 11159860
Fabrikantnummer: 216472