Eaton Schild voor 2 standenschakelaar blanco - 290260
Artikelnummer: 10392409 | Fabrikantnummer: 290260 | EAN: 4015082902605
Omschrijving
Eaton Industries RMQ M22 tekstschild vr drukknop/signaallamp, zilver, (hxb) 2x50mm, letterlijke opdruk overig, taal van de opdruk overig, opdruk ISO symbolen symbool"pijl", vierkant
Het productnummer van de fabrikant is 290260. Het EAN nummer is 4015082902605. Het interne artikelnummer is 10392409.
Aanvullende informatie
Schild, Assortiment: Toebehoren, Los apparaat, Belettering: 2 richtingspijlen, 90° draaibaar, Toepasbaar voor: Joystick 2 standen, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, inbouwpositie: willekeurig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Kleur | Zilver |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2 mm |
| Opdruk ISO symbolen | Symbool "pijl" |
| Letterlijke opdruk | Overig |
| Taal van de opdruk | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product