Eaton Signaalkeuzeschakelaar 3 standen wit terugverend - 216833
Artikelnummer: 11160073 | Fabrikantnummer: 216833 | EAN: 4015082168339
Het productnummer van de fabrikant is 216833. Het EAN nummer is 4015082168339. Het interne artikelnummer is 11160073.
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Kleur signaallampkapje | Wit |
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Kleur frontrand | Titanium |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 11160073
Fabrikantnummer: 216833