Honeywell Draadloze deurbel met drukknop wit 80DB 230V - DC311NP2
Artikelnummer: 20344316 | Fabrikantnummer: DC311NP2 | EAN: 5004100965356
Het productnummer van de fabrikant is DC311NP2. Het EAN nummer is 5004100965356. Het interne artikelnummer is 20344316.
Draadloze, plug-in deurbel met drukknop - Wit. Tot 150m draadloos bereik, keuze uit 4 beltonen.; Honeywell Home
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Friedland Honeywell
Toon alle producten van Friedland Honeywell |
| Serie |
Draadloze deurbellen Serie 3
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 88 mm |
| Aansluitwijze | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Breedte | 154 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Draadloos | Ja |
| Type stroom | AC |
| Max. transmissiebereik | 150 m |
| Geluidssterkte | 80 dB |
| Diepte | 222 mm |
| Nom. spanning | 220 - 230 V |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Friedland Honeywell
» Meer informatie over Friedland HoneywellArtikelnummer: 20344316
Fabrikantnummer: DC311NP2