Grasslin Schakelklok 110-230V 50-60HZ din rail geheugen plaatsen: 500 astro: ja - G43.03.0001.1
Artikelnummer: 20398460 | Fabrikantnummer: G43.03.0001.1 | EAN: 4010940044749
Het productnummer van de fabrikant is G43.03.0001.1. Het EAN nummer is 4010940044749. Het interne artikelnummer is 20398460.
De Talento Smart-serie bestaat o.a. uit de B15 en de C15 tijdschakelklokken. De B15 (basis aan-uit) en de C15 (met o.a. Astro, puls, cyclus en toevalsgenerator) zijn de basis van een nog veel uitgebreider pakket.
Alle klokken zijn zowel handmatig, met de app of computer eenvoudig via bluetooth te programmeren.
Digitale schakelklok, ASTRO, weekprogramma, 1 kanaal, 110/230VAC
| Klasse |
Digitale schakelklok voor paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Talento Smart
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Diepte | 60 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal contacten | 1 |
| Tekstbegeleiding in het display | Ja |
| 24-uurs programma | Ja |
| Astroprogramma | Ja |
| Bedrijfsurenmeter | Ja |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Ja |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Weekprogramma | Ja |
| Vakantieprogramma | Ja |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Radiogestuurd | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Cyclusprogramma | Ja |
| Jaarprogramma | Ja |
| Impulsprogramma | Ja |
| Externe drukcontact ingang | Nee |
| Toevalsprogramma | Ja |
| 60-minuten programma | Ja |
| Incl. geheugenkaart | Nee |
| Radiogestuurd (DCF77) | Nee |
| Externe programmering | Ja |
| GPS | Nee |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0.25 s |
| Autonomie in jaren | 8 |
| Aantal geheugenplaatsen | 500 |
| Autonomie in uren | 0 |
| Uitgangssignaal | Overig |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 60 Hz |
| Voedingsspanning | 110 - 230 V |
| Max. schakelvermogen LED | 300 W |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 0.016 s |
| Kortste schakeltijd kanaal 2 | 0.016 s |
| Externe programmering via | Bluetooth |
| Categorieën |
Tijdschakelaar
Componenten Groepenkasten |
Theben Digitale schakelklok weekprogramma 1 kanaal app programmering mogel
Artikelnummer: 21540431
Fabrikantnummer: 6110130
Grasslin
» Meer informatie over GrasslinArtikelnummer: 20398460
Fabrikantnummer: G43.03.0001.1