Grasslin Analoge schakelklok voor paneelbouw 1kan. - G01.06.0004.1
Artikelnummer: 10442860 | Fabrikantnummer: G01.06.0004.1 | EAN: 4010940022556
Het productnummer van de fabrikant is G01.06.0004.1. Het EAN nummer is 4010940022556. Het interne artikelnummer is 10442860.
| Klasse |
Analoge schakelklok voor paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Analoge schakelklok paneelbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 17.5 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal kanalen | 1 |
| 24-uurs programma | Ja |
| Jaarprogramma | Nee |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| 60-minuten programma | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 1 s |
| Voorkeuze schakeling | Nee |
| Netsynchronisatie | Ja |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Nee |
| Weekprogramma | Nee |
| Autonomie in jaren | 8 |
| Indeling programmaschijf 1 | 15 min |
| Autonomie in uren | 0 |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 50 Hz |
| Max. schakelvermogen LED | 300 W |
| Categorieën |
Tijdschakelaar
Componenten Groepenkasten |
Theben SYN 160 A analoge schakelklok 24 uurs segmentschijf maak (1 mod) (SYN 160 A 230V50HZ)
Artikelnummer: 10441234
Fabrikantnummer: 1600001
Grasslin
» Meer informatie over GrasslinArtikelnummer: 10442860
Fabrikantnummer: G01.06.0004.1