Grothe Mistral beldrukker / zender voor mistralgong 500 meter rechthoekig opbouw wit draadloos 714272 - 43441
Artikelnummer: 10319425 | Fabrikantnummer: 43441 | EAN: 4011459434410
Het productnummer van de fabrikant is 43441. Het EAN nummer is 4011459434410. Het interne artikelnummer is 10319425.
| Klasse |
Beldrukker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Mistral
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 100 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 17 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rechthoekig |
| Met verlichting | Ja |
| Breedte | 39 mm |
| Draadloos | Ja |
| Met naamkader | Ja |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 10319425
Fabrikantnummer: 43441