HK / haka kamrail 12M inst.aardlek 3F 1PN - 380050146
Artikelnummer: 20422046 | Fabrikantnummer: 380050146 | EAN: 3838895641759
Het productnummer van de fabrikant is 380050146. Het EAN nummer is 3838895641759. Het interne artikelnummer is 20422046.
Kamrail 12 module instal/aardlek 3 fase 1P+N stift
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HK Electric
Toon alle producten van HK Electric |
| Serie |
Kamrail 12M
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Lengte | 216 mm |
| Aantal fasen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Delingsmaat | 18 mm |
| In te korten op maat | Nee |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |