JMV Spijkerclip halogeenvrij 16-19/20MM.grijs in emmer - 310605
Artikelnummer: 20529816 | Fabrikantnummer: 310605 | EAN: 8712978059752
Het productnummer van de fabrikant is 310605. Het EAN nummer is 8712978059752. Het interne artikelnummer is 20529816.
| Klasse |
Spijkerclip
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Spijkerclips
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Met schroef | Nee |
| Met spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 16 - 20 mm |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Bevestigingsdiepte | 21 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | HDPE |
| Categorieën |
Zadels en spijkerclips
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 20529816
Fabrikantnummer: 310605