Klemko Led spots, inbouw Lagos XPG led keukenspot, zwart, 2.1W, 700ma, 2700K, ip44 - 876747
Artikelnummer: 22834828 | Fabrikantnummer: 876747 | EAN: 8716643069749
Het productnummer van de fabrikant is 876747. Het EAN nummer is 8716643069749. Het interne artikelnummer is 22834828.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Led spots, inbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Spanningstype | DC |
| Hoogte/diepte | 15 mm |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Aantal polen | 2 |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Inbouwdiameter | 61 - 61 mm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 0 - 215 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Inbouwhoogte | 13.7 - 13.7 mm |
| Categorieën |
Inbouw
Armaturen |
Artikelnummer: 22834828
Fabrikantnummer: 876747