Makita Laser Afstandsmeter 50 meter - LD050P
Artikelnummer: 26702631 | Fabrikantnummer: LD050P
Omschrijving
Laser afstandsmeter 50 meter
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Makita
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LD050P. Het interne artikelnummer is 26702631.
| Klasse |
Laseraftekenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Makita
Toon alle producten van Makita |
| Breedte | 29 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Interface | Nee |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte | 116 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Met statiefhouder | Nee |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Gewicht | kg |
| Golflengte | nm |
| Werkbereik | - m |
| Werkbereik met ontvanger | - m |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |
Huidige product
Makita Laser Afstandsmeter 50 meter
Artikelnummer: 26702631
Fabrikantnummer: LD050P
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.