Megaman Geo-keo led halstraler 4000K 9900 - 15500LM zwart >80° - extreem breedstralend ip65 - MM12147
Artikelnummer: 26522658 | Fabrikantnummer: MM12147 | EAN: 4892657121476
Omschrijving
KEO IP65 IK08 15000 lumen
Het productnummer van de fabrikant is MM12147. Het EAN nummer is 4892657121476. Het interne artikelnummer is 26522658.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
KEO HIGHBAY HALSTRALER 60/80/100W 4000K 9900-15500lm 155-165lm/W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Megaman
Specificaties
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Megaman
Toon alle producten van Megaman |
| Serie |
KEO HighBay Halstraler Waterdicht
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lamphouder | Overig |
| Hoogte/diepte | 141 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Reflectormateriaal | Zonder reflector |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Buitendiameter | 278 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Lichtverdeler | Geen |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Max. systeemvermogen | 100 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 - 50 °C |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 70 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 24 |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 50 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 14 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Met bescherming | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 155 - 165 lm/W |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Nom. stroom | 275 - 460 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 9900 - 15500 lm |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |
Megaman
» Meer informatie over Megaman
Huidige product
Megaman Geo-keo led halstraler 4000K 9900 - 15500LM zwart >80° - extreem breedstralend ip65
Artikelnummer: 26522658
Fabrikantnummer: MM12147