Mennekes Toestelcontactdoos 32a 5P 6H 400V ip44 - 354
Artikelnummer: 10535062 | Fabrikantnummer: 354 | EAN: 4015394002567
Het productnummer van de fabrikant is 354. Het EAN nummer is 4015394002567. Het interne artikelnummer is 10535062.
Toestelc.doos 32A 5P 6H 400V IP44
| Klasse |
CEE-toestelcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mennekes
Toon alle producten van Mennekes |
| Serie |
Toestelcontactdozen
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aantal polen | 5 |
| Materiaal | Kunststof |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Met fasewisseling | Nee |
| Uurstand | 6 h |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Kenkleur | Rood |
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| RAL-nummer | 3013 |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Insteekrichting | Haaks |
| Bouwvorm | Opbouwapparaatstekker |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Categorieën |
Cee contactmateriaal
Industrieel |
Mennekes Contactstopvergrendeling
Artikelnummer: 12793159
Fabrikantnummer: 41416