Opple Performer opbouwbehuizing opbouwmodule staal 1200x300x65mm wit - 140055486
Artikelnummer: 20364940 | Fabrikantnummer: 140055486 | EAN: 6956321879822
Omschrijving
Opple LED Panel Recessed Slim mech. toebeh. verlichtingsarmatuur, staal, wit, (bxl) 300x1200mm, diameter 1237mm, hoogte 65mm, type toebehoren/onderdelen opbouwbehuizing, toebehoren
Het productnummer van de fabrikant is 140055486. Het EAN nummer is 6956321879822. Het interne artikelnummer is 20364940.
Aanvullende informatie
Opbouwmodule, accessoire voor Slim Panel Performer UGR19 en Slim Panel EcoMax, type Re295.
Accessoire Panelen - Opbouw module 1200mm x 300mm - Wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
Accessoire Panelen - Opbouw module 1200mm x 300mm - Wit
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 300 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 65 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwbehuizing |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Opple Performer opbouwbehuizing opbouwmodule staal 1200x300x65mm wit
Artikelnummer: 20364940
Fabrikantnummer: 140055486