Opple Performer adapter led downlight RC P SL E adapter staal 250x250x0.8MM Ø250MM wit - 140060647
Artikelnummer: 20798378 | Fabrikantnummer: 140060647 | EAN: 6956321894139
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Opple LED Downlight mech. toebeh. verlichtingsarmatuur, staal, wit, (bxl) 250x250mm, diameter 250mm, hoogte 0.8mm, type toebehoren/onderdelen adapter, toebehoren
Het productnummer van de fabrikant is 140060647. Het EAN nummer is 6956321894139. Het interne artikelnummer is 20798378.
Aanvullende informatie
Adapterring accessoire voor montage van armaturen die een Ø199mm gatmaat nodig hebben, in een bestaande Ø225mm gatmaat. De ring heeft een buitendiameter van Ø250mm.
Accessoire Downlights - Adapter ring 200-225 - Staal - Wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
Accessoire Downlights - Adapter ring 200-225 - Staal - Wit
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 250 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 250 mm |
| Hoogte | 0.8 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Adapter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Opple Performer adapter led downlight RC P SL E adapter staal 250x250x0.8MM Ø250MM wit
Opple Performer led downlight RC-P-MW SYMM 4000K 225x225mm 41-80° - breedstralend zwart
Opple Performer led downlight RC-P-MW SYMM 4000K 225x225mm 41-80° - breedstralend zwart
Opple Performer led downlight RC-P-MW SYMM 4000K 225x225mm 41-80° - breedstralend zwart
Artikelnummer: 20798376
Fabrikantnummer: 140057169
Huidige product
Opple Performer adapter led downlight RC P SL E adapter staal 250x250x0.8MM Ø250MM wit
Artikelnummer: 20798378
Fabrikantnummer: 140060647