Osram DS halotronic transformator laagvolt lichtsysteem elektronische trafo 104x33x22mm20 - 75W 11.5 - 11.7V dimbaar - 4008321073037
Artikelnummer: 11389633 | Fabrikantnummer: 4008321073037 | EAN: 4008321073037
Het productnummer van de fabrikant is 4008321073037. Het EAN nummer is 4008321073037. Het interne artikelnummer is 11389633.
Elektronsiche transformatoren voor laagvolt halogeenlampen
| Klasse |
Transformator laagvolt lichtsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOTRONIC®-COMPACT – HTM, HTN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Breedte | 33 mm |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 104 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Overtemperatuurbeveiliging | Ja |
| Type transformator | Elektronische trafo |
| Overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze secundaire zijde | Schroefaansluiting |
| Aansluitwijze primaire zijde | Schroefaansluiting |
| Aantal uitgangen (paren) | 2 |
| Inbouw | Ja |
| Veiligheidstrafo | Ja |
| Met secundaire zekeringsautomaat | Ja |
| Ingangsspanning | 230 - 240 V |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Uitgangsspanning | 11.5 - 11.7 V |
| Vermogen | 20 - 75 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11389633
Fabrikantnummer: 4008321073037