Osram Lumilux TL-buis 58W 1500MM 4000K - 4050300517957
Artikelnummer: 11384683 | Fabrikantnummer: 4050300517957 | EAN: 4050300517957
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Osram Lumilux T8 tl-buis, wit, lengte 1514.2mm, lampvorm staaf, voet G13, 58W, lichtkleur 840, temperatuur 4000K, buisdiameter 26mm, lampaanduiding T8, toepassing algemeen, ringdiameter 26mm, lichtstroom 5200lm, lichtkleur vlgs. EN 12464-1 neutraal wit 3300 - 5300, weergave-index 80 - 89,
Het productnummer van de fabrikant is 4050300517957. Het EAN nummer is 4050300517957. Het interne artikelnummer is 11384683.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Fluorescentielampen van 26mm met G13 voet. Productkenmerken: Zeer goed lumenbehoud: 90 % gedurende de volledige levensduur van de lamp. Goede kleurweergavegroep: 1B (Ra: 8089). Dimbaar. Drieband-fosfor van topkwaliteit: LUMILUX®. Productvoordelen: Bewezen lamptechnologie. Goede rendabiliteit dankzij hoge efficiëntie. Verkrijgbaar in veel verschillende lichtkleuren (2.7008.000K) voor allerlei toepassingen. Toepassingsgebieden: Openbare gebouwen. Kantoorverlichting. Industrie. Winkels. Supermarkten en warenhuizen. Straatverlichting. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.
Buisvormige fluorescentielampen van 26 mm met G13 lampvoet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
Buisvormige fluorescentielampen van 26 mm met G13 lampvoet
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LUMILUX® T8
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lampvermogen | 58 W |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Lichtkleur | 840 |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lengte | 1514.2 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Toepassing | Algemeen |
| Buisdiameter | 26 mm |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Ringdiameter | 26 mm |
| Lichtstroom | 5200 lm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 89 lm/W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 62 kWh |
| Lampaanduiding | T8 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Osram Lumilux TL-buis 58W 1500MM 4000K
Osram ST 151 longlife starter verlichting 220-240V tandem 4 - 22W
Osram ST 151 longlife starter verlichting 220-240V tandem 4 - 22W
Osram ST 151 longlife starter verlichting 220-240V tandem 4 - 22W
Artikelnummer: 11385403
Fabrikantnummer: 4050300854083
Osram Lumilux G13 TL-buis 2700K 5200LM 58W Ø26 1514.2MM
Osram Lumilux G13 TL-buis 2700K 5200LM 58W Ø26 1514.2MM
Osram Lumilux G13 TL-buis 2700K 5200LM 58W Ø26 1514.2MM
Artikelnummer: 11384689
Fabrikantnummer: 4050300603049
Huidige product