Panama Geluiddemper D250 L0,75 MTR, insteek 40MM - 315.250.07.01
Artikelnummer: 25691034 | Fabrikantnummer: 315.250.07.01 | EAN: 8718552318697
Het productnummer van de fabrikant is 315.250.07.01. Het EAN nummer is 8718552318697. Het interne artikelnummer is 25691034.
| Klasse |
Geluiddemper rond luchtkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Panflex
Toon alle producten van Panflex |
| Serie |
Geluiddemper
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 305 mm |
| Flexibel | Ja |
| Nom. kanaaldiameter | 250 mm |
| Met voorgemonteerde afdichting | Ja |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 80 °C |
| Met kern/kegel | Nee |
| Dampremmende laag | Ja |
| Met geweven afschermdoek | Nee |
| Vrije doorlaat | 100 % |
| Materiaal buitenbuis | Aluminiumlaminaat |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Materiaal binnenbuis | Kunststof met spiraal |
| Binnendiameter | 250 mm |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Aansluiting 1 | Insteekeind |
| Demping 1000 Hz | 7.6 dB |
| Demping 500 Hz | 2.8 dB |
| Werkende lengte | 750 mm |
| Demping 125 Hz | -2.1 dB |
| Demping 250 Hz | 1.1 dB |
| Demping 2000 Hz | 5.2 dB |
| Demping 4000 Hz | 3.6 dB |
| Demping 63 Hz | 0.8 dB |
| Demping 8000 Hz | 4.1 dB |
| Categorieën |
Regel brandkleppen en geluiddempers
Ventilatie verwarming |
Panama Geluiddemper D160 L1,5 MTR, insteek 40MM
Artikelnummer: 25691020
Fabrikantnummer: 315.160.15.01
Panflex
» Meer informatie over PanflexArtikelnummer: 25691034
Fabrikantnummer: 315.250.07.01