Pracht APOLLO 1,6 2X41W 30 AC/DC - 9301185d
Artikelnummer: 26668845 | Fabrikantnummer: 9301185d | EAN: 4018098311768
Het productnummer van de fabrikant is 9301185d. Het EAN nummer is 4018098311768. Het interne artikelnummer is 26668845.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pracht
Toon alle producten van Pracht |
| Serie |
APOLLO
Toon alle producten in deze serie |
| Type | G2 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurtemperatuur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Nom. spanning | 220 t/m 240 V |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Inbouw in geïsoleerd plafond, brandwerendheid (F met dak) | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsklasse | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtkleur | Wit |
| Brandwerendheid (D) | Ja |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Lamphouder | Overig |
| Spanningstype | AC/DC |
| Slagvastheid | IK06 |
| Lengte | 1560 mm |
| Systeemvermogen | 82 W |
| Hoogte/diepte | 142 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Breedte | 232 mm |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Duurzaam | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 12000 lm |
| Stralingshoek | Mediumstralend 21-40° |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Zonder dimfunctie | Ja |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Vermogensfactor | 0.96 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 146 lm/W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG2 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Geen (onbehandeld) |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 24 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Geschikt voor Food & Beverage (F&B) | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Lamp type | LED niet uitwisselbaar |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 13 |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 8 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Subcategorie | Plafond en wandarmatuur |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 245604 h |
| Nom. stroom | 0.4 mA |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 26668845
Fabrikantnummer: 9301185d
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.