Pracht TUBIS IND DAL 1,3 67W 100 - 7a032459
Artikelnummer: 26667120 | Fabrikantnummer: 7a032459 | EAN: 4018098286615
Het productnummer van de fabrikant is 7a032459. Het EAN nummer is 4018098286615. Het interne artikelnummer is 26667120.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pracht
Toon alle producten van Pracht |
| Serie |
TUBIS
Toon alle producten in deze serie |
| Type | LED IND |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Nom. spanning | 220 t/m 240 V |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Inbouw in geïsoleerd plafond, brandwerendheid (F met dak) | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsklasse | I |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 90 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Brandwerendheid (D) | Ja |
| Stralingshoek | Extreem breedstralend >80° |
| Hoogte/diepte | 105 mm |
| Slagvastheid | IK09 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lamphouder | Overig |
| Spanningstype | AC/DC |
| Buitendiameter | 90 mm |
| Lengte | 1270 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Duurzaam | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8400 lm |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Max. systeemvermogen | 58 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 145 lm/W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 15 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Geen (onbehandeld) |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 25 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Geschikt voor Food & Beverage (F&B) | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 40 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 24 |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Subcategorie | Plafond en wandarmatuur |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 t/m 50 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 160385 h |
| Aansluitwijze | Stekker (Male) |
| Energie-efficiëntieklasse lichtbron (2019/2015/EU) | C |
| Nom. stroom | 0.28 mA |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 26667120
Fabrikantnummer: 7a032459
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.