Preflex 16MM coax 75 ohm-eca R100 - 1234001385
Artikelnummer: 20862283 | Fabrikantnummer: 1234001385 | EAN: 5420056255905
Het productnummer van de fabrikant is 1234001385. Het EAN nummer is 5420056255905. Het interne artikelnummer is 20862283.
NL PA16 E COAX-VATCA R1
| Klasse |
Kunststof installatiebuis, voorbedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Preflex
Toon alle producten van Preflex |
| Serie |
Preflex
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Buitendiameter | 16 mm |
| Geschikt voor verwerking in beton | Ja |
| Geschikt voor holle wand montage | Ja |
| Ondervloerinstallatie (estriklaag) | Ja |
| Geschikt voor installatie op hout | Ja |
| Buigweerstand | Flexibel |
| Machine- en systeeminstallatie | Ja |
| Met trekdraad | Nee |
| Met geïntegreerde POF geleider | Nee |
| Aantal coaxkabels | 1 |
| Extra gladde binnenlaag | Ja |
| Kleur | Violet |
| Bedrijfstemperatuur | -5 - 90 °C |
| Binnendiameter | 10.6 mm |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Met meterindicatie | Ja |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Flex buis bedraad
Draad en kabel |
Intercable MS multifunctionele kabelschaar en striptang 3-in-1 Ø11MM
Artikelnummer: 22344336
Fabrikantnummer: MSA180
JMV Spijkerclip halogeenvrij voor vastzetten van flexbuis 16-19/20MM
Artikelnummer: 21400258
Fabrikantnummer: 300603