Prolumia Pro-portal armatuur led 3000-4000K 8,5W 600LM 358MM ip65 met lichtsensor - 40010031
Artikelnummer: 22782217 | Fabrikantnummer: 40010031 | EAN: 8720604744125
Omschrijving
Prolumia LED Pro-Portal plafond-/wandarmatuur, (lxb) 358x120mm, lamptype LED niet uitwisselbaar, geschikt voor plafondmontage, geschikt voor wandmontage, temperatuur 3000 - 4000K, met lichtbron, met bewegingssensor, geschikt voor opbouwmontage, beschermingsgraad (IP) IP65,
Het productnummer van de fabrikant is 40010031. Het EAN nummer is 8720604744125. Het interne artikelnummer is 22782217.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Pro-Portal + noodfunctie (1 uur)+ MW sensor 3000K/4000K schakelbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Prolumia
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Prolumia
Toon alle producten van Prolumia |
| Serie |
LED Pro-Portal
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoogte/diepte | 82 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Breedte | 120 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Slagvastheid | IK10 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Lengte | 358 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Met lichtsensor | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 200 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 8.5 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 40 °C |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 24 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 72 |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 140 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 228000 h |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.2 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Hoogfrequent |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 30 % |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 94.88 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 92.67 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 89.08 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5.12 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 7.33 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10.92 % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 90 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP65 |
| Nom. stroom | 30 - 35 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 300 - 600 lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | 1.5 W |
| Geschikt voor lampvermogen | 5.5 - 8.5 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 55 - 80 lm/W |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |
Prolumia
» Meer informatie over Prolumia
Huidige product
Prolumia Pro-portal armatuur led 3000-4000K 8,5W 600LM 358MM ip65 met lichtsensor
Artikelnummer: 22782217
Fabrikantnummer: 40010031