Rittal Schakelkast leeg 400x300x210mm wandbevestiging - 1034000
Artikelnummer: 22718128 | Fabrikantnummer: 1034000 | EAN: 4028177813441
Het productnummer van de fabrikant is 1034000. Het EAN nummer is 4028177813441. Het interne artikelnummer is 22718128.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Rittal
Toon alle producten van Rittal |
| Serie |
AX
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 300 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Overig |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Hoogte | 400 mm |
| Koppelbaar | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| Diepte | 210 mm |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 600 N |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 51 W |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 250 N |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 900 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Aantal connectorgaten | |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Rittal
Rittal is een wereldwijd opererende producent van behuizing systemen voor de elektrotechnische, elektronische en ICT branche. In Nederland is het hoofdkantoor gevestigd in Zevenaar. Rittal is o.a gespecialiseerd in kastsystemen, stroomverdeling, klimatisering, IT-infrastructuur en software en service. Rittal is innovatief en beschikt over uitgebreide technische know-how.
» Meer informatie over RittalArtikelnummer: 22718128
Fabrikantnummer: 1034000