Schneider Electric Altivar Process ATV900 Atv930 - frequentieregelaar - kastintegratie - ip00 - 90KW - 380...480 - ATV930D90N4Z
Artikelnummer: 23894746 | Fabrikantnummer: ATV930D90N4Z | EAN: 3606489740177
Het productnummer van de fabrikant is ATV930D90N4Z. Het EAN nummer is 3606489740177. Het interne artikelnummer is 23894746.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Altivar Process ATV900
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 265 mm |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Met PC-aansluiting | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 173 A |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 3 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal analoge ingangen | 3 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 90 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 90 kW |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Max. uitgangsspanning | 480 V |
| Diepte | 307 mm |
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Hoogte | 748 mm |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric profibus DP modul
Artikelnummer: 12601354
Fabrikantnummer: VW3A3607
Schneider Electric canopen option module 2XRJ45 atv6xx/9XX
Artikelnummer: 20358773
Fabrikantnummer: VW3A3608
Schneider Electric electronic option card canopen open STYL
Artikelnummer: 20359112
Fabrikantnummer: VW3A3628
Schneider Electric door mounting kit for graphic keypad
Artikelnummer: 20790213
Fabrikantnummer: VW3A1112
Schneider Electric canopen modul
Artikelnummer: 20792576
Fabrikantnummer: VW3A3618
Schneider Electric ethercat daisy chain card communication
Artikelnummer: 20359104
Fabrikantnummer: VW3A3601
Schneider Electric extention module dig/ana atv600/900
Artikelnummer: 21177182
Fabrikantnummer: VW3A3203
Schneider Electric output DV/DT filter ip00 180a
Artikelnummer: 21178907
Fabrikantnummer: VW3A5306
Schneider Electric braking resistor 10 ohms 19 KW ip23
Artikelnummer: 21220232
Fabrikantnummer: VW3A7754
Schneider Electric Altivar 32 Devicenet Communication module
Artikelnummer: 22362126
Fabrikantnummer: VW3A3609
Schneider Electric com kaart profinet
Artikelnummer: 22362128
Fabrikantnummer: VW3A3627
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23894746
Fabrikantnummer: ATV930D90N4Z