Schneider Electric icv40n 1P+N C10 30ma asi - A9DF3610
Artikelnummer: 21622149 | Fabrikantnummer: A9DF3610 | EAN: 3606489444372
Het productnummer van de fabrikant is A9DF3610. Het EAN nummer is 3606489444372. Het interne artikelnummer is 21622149.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iCV40
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| High-immunity uitvoering | Ja |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Verliesvermogen | W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric Acti 9 Idpn N vigi 1P+N C10 30ma A si
Artikelnummer: 26613277
Fabrikantnummer: A9D33610
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric