Schneider Electric eindschakelaar - 9007C62B2
Artikelnummer: 21290022 | Fabrikantnummer: 9007C62B2 | EAN: 785901500650
Het productnummer van de fabrikant is 9007C62B2. Het EAN nummer is 785901500650. Het interne artikelnummer is 21290022.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Geen |
| Breedte sensor | 39.37 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.55 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -28 - 85 °C |
| Lengte sensor | 63.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Hoogte van de sensor | 102.108 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric