Siemens DRUKCNT 5TD2111 - 5TD2111
Artikelnummer: 21158210 | Fabrikantnummer: 5TD2111 | EAN: 4001869040301
Omschrijving
Siemens enkel drukcontact, metaal, bedieningswijze druk-/tiptoetscontact, samenstelling basiselement, inbouw (stucwerk), nom. spanning 250V, 2 wippen, nom. (meet)stroom 10A, 2 contacten als maakcontact, kwaliteit overig, aansluitwijze steekklem, halogeenvrij, oppervlaktebescherming overig,
Het productnummer van de fabrikant is 5TD2111. Het EAN nummer is 4001869040301. Het interne artikelnummer is 21158210.
Aanvullende informatie
DELTA pushbutton device insert, UP double pushbutton, 2 NO 10A 250V Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which consummately accen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Drukcontact
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met lichtbron | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Schakelmateriaaldiepte | 32 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Kleur | Overig |
| Samenstelling | Basiselement |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Opdruk | Geen |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Bedieningswijze | Druk-/tiptoetscontact |
| Met verlichting | Nee |
| Aantal wippen | 2 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Aantal draaiende contacten | 0 |
| Contactloze uitvoering | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Enkel drukcontact |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product