Siemens Mccb_iec_fs400_250a_3p_55ka_etu3_li - 3VA23255HL320AA0
Artikelnummer: 20785569 | Fabrikantnummer: 3VA23255HL320AA0 | EAN: 4042948834367
Het productnummer van de fabrikant is 3VA23255HL320AA0. Het EAN nummer is 4042948834367. Het interne artikelnummer is 20785569.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 55 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 100 - 250 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 375 - 3000 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 37.5 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Trip alarm switch / type HP
Artikelnummer: 20785115
Fabrikantnummer: 3VA99880AB11
Siemens Terminal cover plug-in draw-out offset
Artikelnummer: 20785095
Fabrikantnummer: 3VA93530KB05
Siemens Trip alarm switch / type HQ
Artikelnummer: 20785116
Fabrikantnummer: 3VA99880AB12
Siemens Leading changeover switch / type hq_el
Artikelnummer: 20785153
Fabrikantnummer: 3VA99880AA23
Siemens Terminal cover extended 3P 1 PCS.
Artikelnummer: 20785173
Fabrikantnummer: 3VA94810WF30
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20785569
Fabrikantnummer: 3VA23255HL320AA0