Siemens OPBWBAK 5TG1825 - 5TG1825
Artikelnummer: 21169681 | Fabrikantnummer: 5TG1825 | EAN: 4001869093529
Omschrijving
Siemens opbouwbak inbouwschakelmateriaal, kunststof, wit, samenstelling opbouwbak, montagerichting horizontaal en verticaal, beschermingsgraad (IP) IP20, 1 eenheid, uitvoering oppervlakte glanzend, schakelmateriaaldiepte 42.5mm, slagvast, geschikt voor modulair schakelmater,
Het productnummer van de fabrikant is 5TG1825. Het EAN nummer is 4001869093529. Het interne artikelnummer is 21169681.
Aanvullende informatie
DELTA profil, titanium white Surface-mounting enclosure, 1 x 80x 80x 42.5 mm Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which consummat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 80 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Slagvast | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Diepte | 42.5 mm |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Ja |
| Kruislingse kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | 42.5 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | 80 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | 80 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product