Siemens WCD 5UB1857-1 - 5UB18571
Artikelnummer: 21173265 | Fabrikantnummer: 5UB18571 | EAN: 4001869383385
Omschrijving
Siemens wandcontactdoos (wcd schakelmat.), uitvoering overig, 2 actieve contacten (vlak), 1 eenheid, 2 fasen, aansluitwijze steekklem, met verhoogde aanraakbeveiliging
Het productnummer van de fabrikant is 5UB18571. Het EAN nummer is 4001869383385. Het interne artikelnummer is 21173265.
Aanvullende informatie
DELTA style, platinum metallic SCHUKO socket outlet 10/16 A 250 V with labeling field with increased touch protection cover plate 68 x 68 mm Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides y
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Kleur | Platina |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Schakelmateriaaldiepte | 45 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9007 |
| Aantal fasen | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 45 mm |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Kleur schakelelement | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product