Soler & Palau JETLINE ECOWATT Jetline-160 ecowatt (230V50/60HZ) N8 - 5145898000
Artikelnummer: 23411077 | Fabrikantnummer: 5145898000 | EAN: 8413893494221
Het productnummer van de fabrikant is 5145898000. Het EAN nummer is 8413893494221. Het interne artikelnummer is 23411077.
| Klasse |
Buisventilator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Soler & Palau
Toon alle producten van Soler & Palau |
| Serie |
JETLINE ECOWATT
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Indirecte aandrijving | Nee |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Max. luchttemperatuur | 40 °C |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Geschikt voor traforegeling | Nee |
| 2 toeren motor | Nee |
| Elektrische aansluiting | Aansluitklemmen |
| Geschikt voor elektronische regeling | Nee |
| Poolomschakelbaar | Nee |
| Gelijkstroommotor | Ja |
| Geschikt voor zwakstroomregeling | Ja |
| Diameter huis | 252 mm |
| Materiaal behuizing | Staal behandeld |
| Lengte | 323 mm |
| Kanaaldiameter | 155 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.06 kW |
| Luchthoeveelheid onbelast | 715 m³/h |
| Aansluiting | Insteekeind |
| Categorieën |
Badkamerventilator
Ventilatie verwarming |
Soler & palau toerentalregelaar
Artikelnummer: 10655923
Fabrikantnummer: 5401304000
Soler & Palau
» Meer informatie over Soler & PalauArtikelnummer: 23411077
Fabrikantnummer: 5145898000