Theben 160 ma spanningsvoorziening KNX met hulpvoeding - 9070956
Artikelnummer: 21025552 | Fabrikantnummer: 9070956 | EAN: 4003468902271
Het productnummer van de fabrikant is 9070956. Het EAN nummer is 4003468902271. Het interne artikelnummer is 21025552.
| Klasse |
Voedingseenheid bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Theben
Toon alle producten van Theben |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 72 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Met LED indicatie | Ja |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Opgenomen vermogen | 0.8 W |
| Busspanning bufferbaar | Nee |
| Aantal geïntegreerde smoorspoelen | 1 |
| Aantal verzorgbare lijnen | 1 |
| Max. uitgangsstroom | 160 mA |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Secundaire spanning | 30 V |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 21025552
Fabrikantnummer: 9070956