Van Lien evago pendelbuisophanging pendelkit aluminium 500x154x12mm aluminium - 7TCA091360R0884
Artikelnummer: 20364349 | Fabrikantnummer: 7TCA091360R0884 | EAN: 8713812760865
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091360R0884. Het EAN nummer is 8713812760865. Het interne artikelnummer is 20364349.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Evago
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 500 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aluminium |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 154 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Pendelbuisophanging |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 20364349
Fabrikantnummer: 7TCA091360R0884