Van Lien luto noodverlichtingsarmatuur vluchtwegindicatie wandopbouw aluminium ip20 - 7TCA091130R0000
Artikelnummer: 11139400 | Fabrikantnummer: 7TCA091130R0000 | EAN: 8713812035024
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091130R0000. Het EAN nummer is 8713812035024. Het interne artikelnummer is 11139400.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Luto/garage
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 60 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Schroefaansluiting |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Incl. pictogram | Nee |
| Montagewijze | Wandopbouw |
| Toepassing indicator | Enkelzijdig |
| Geschikt voor markeringstype | Inlegvel/-plaat |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Kleurtemperatuur | 6350 - 6350 K |
| Functie | Vluchtwegindicatie |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Vermogensfactor | 0.58 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Max. systeemvermogen | 10.71 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 11139400
Fabrikantnummer: 7TCA091130R0000