Van Lien optilux pictogramplaat noodverlichting acrylglas plaat rechtdoor/naar boven - 7TCA091350R1401
Artikelnummer: 10985830 | Fabrikantnummer: 7TCA091350R1401 | EAN: 8713812070353
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091350R1401. Het EAN nummer is 8713812070353. Het interne artikelnummer is 10985830.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Optilux
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 315 mm |
| Herkenningsafstand | 25 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Materiaaldikte | 8 mm |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 10985830
Fabrikantnummer: 7TCA091350R1401