Van Lien evago pictogramplaat noodverlichting inlegvel/-plaat rechtdoor/naar boven - 7TCA091350R3952
Artikelnummer: 20032688 | Fabrikantnummer: 7TCA091350R3952 | EAN: 8713812760544
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091350R3952. Het EAN nummer is 8713812760544. Het interne artikelnummer is 20032688.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Evago
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 163 mm |
| Lengte | 322 mm |
| Materiaaldikte | 2 mm |
| Herkenningsafstand | 32 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 20032688
Fabrikantnummer: 7TCA091350R3952