Vossloh Voorschakelapparaat 116 B2 50HZ conventioneel 58W 1801957 - 508186
Artikelnummer: 20435170 | Fabrikantnummer: 508186 | EAN: 8712251095989
Het productnummer van de fabrikant is 508186. Het EAN nummer is 8712251095989. Het interne artikelnummer is 20435170.
| Klasse |
Voorschakelapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Vossloh
Toon alle producten van Vossloh |
| Serie |
Voorschakelapparaten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsklasse | I |
| Breedte | 41 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Multiwatt-uitvoering | Nee |
| Uitvoering | Conventioneel |
| Voor lamptype T26 | Ja |
| Geschikt voor aantal lampen | 1 - 1 |
| Voor lamptype T38 | Ja |
| Voor lamptype T-U | Ja |
| Behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 58 - 58 W |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Vossloh
» Meer informatie over VosslohArtikelnummer: 20435170
Fabrikantnummer: 508186